23 שנות מוניטין שמבטיחות לאורחים שלכם חוויה בלתי נשכחת!
להצעת מחיר מיידית מלאו את הטופס או חייגו: 054-3191885
*הטבה בשווי ₪1000 למשריינים החודש.
שם
טלפון
אימייל
תוכן ההודעה

הברים שלנו

בר בריאות

בר בריאות

הבחירה שלנואז אנחנו גם דואגים קצת לבריאות שלכם ורוצים להציע לכם בר חדשני ובריא ללא ספק,שילוב של מיצים מפירות וירקות עם מבחר של "מזון על" כמו זרעי צ'יה, ג'וזי ברי, אוכמניות ועוד,וכן שילוב אגוזים, תמרים, שקדים ודברים נוספים שימלאו אתכם בטעם.

בר בריאות לאירוע – טעים, מרענן ובריא

לא מעט פעמים אנחנו שומעים תלונות על האוכל באירוע שהוא משמין, לא בריא והכמויות מוגזמות ביחס למה שאנחנו אמורים לאכול. בדיוק בשביל זה אנחנו בג'רמיס בר מציעים לכם בר מיוחד ומקורי שמתיישב בדיוק עם הטרנד החדש של לאכול ולשתות בריא. בר בריאות לאירוע יגרום לאורחים שלכם להרגיש מצוין גם שהם אוכלים ושתים וגם אחרי שהם ירגישו חזקים ובריאים. מהיום כבר לא צריך לאכול ולהתנצל או לשתות משקאות לא בריאים ולהצטער- בר בריא לאירוע זו הדרך החדשה ליהנות היום מאירועים.

בר בריאות לאירועים של ג'רמיס בר כולל פירות, ירקות, זרעים מזינים, אגוזים, שקדים וכל מזון שהוא גם מאוד טעים וגם מאוד בריא לגוף. בנוסף לאוכל תוכלו ליהנות באירוע ממיצים ושייקים בכל הצבעים ובכל הטעמים וכך גם לשמור על החיוך וגם לשמור על הגזרה. יש הרבה מאוד דרכים להפוך את האירוע שלכם לכייפי ובלתי נשכח, אין ספק שעם בר בריאות מרענן כל האורחים שלכם יהיו מרוצים ואתם תצאו גדולים עם ההברקה המקורית שלכם. 

בר בריאות


 

בר בריאות